
Tafellamp LEKAR zwart+smoke...
Lengte | 26 cm |
Breedte | 20 cm |
Hoogte | 60 cm |
Fitting | E27 |
Aantal lichtpunten | 1 |
Maximaal vermogen | 25W |
Gratis verzending vanaf 30 euro in heel Nederland en België.
Deze nieuwe uitvoering van de vloerlamp Lekar heeft een stijlvolle uitstraling en is gemaakt van zwart metaal met een smoke getinte kap. Ideaal voor het verlichten van een donker hoekje in de woonkamer. De afmeting van dit product is Ø28x32x155 cm.
Al onze betalingen geschieden onder een ssl certificaat.
Bestellingen die voor 16:00 worden geplaatst nog op dezelfde dag verzonden.
Het kan natuurlijk voorkomen dat u een bestelling retour wil sturen.
Materiaal: Metaal/Glas
Kleur: zwart metaal - getint smoke glas
Afmeting: Ø28x155 cm
Fitting: 1 x E27
Lichtbron inbegrepen: Nee
Dimbaar: Ja, dimmer niet inbegrepen
Lengte | 26 cm |
Breedte | 20 cm |
Hoogte | 60 cm |
Fitting | E27 |
Aantal lichtpunten | 1 |
Maximaal vermogen | 25W |
Deze heerlijke geurkaars van WoodWick is zo mysterieus als de nacht. Het diepe geurpalet van jasmijnblad, zwarte orchidee en sandelhout is een ware traktatie voor je zintuigen.
Door zijn gepatenteerde Pluswick® Innovation houten lont lijkt het net alsof je aan een knisperend haardvuur zit. Dat maakt deze luxueuze kaars uniek & extra sfeervol!
Verras jezelf of iemand anders (cadeautip!) met de heerlijke geuren van WoodWick. Medium Candle Evening Onyx heeft 60 branduren
De geurkaarsen van WoodWick zijn gemaakt uit een mix van hoogwaardige paraffine & sojawas.
Deze oversized ronde neststoel van Fayen heeft een mooie zandkleurige velvet look stof en zwarte houten poten. Dankzij zijn stevige formaat is hij perfect om een saai hoekje in de woonkamer of slaapkamer op te fleuren.
Grootte: 121.0 x 121.0 x 68.0 cm
Zithoogte: 40 cm
Kleur: Zand
Merk: PTMD Collection
Sierkussen Chloe is een unikleur sierkussen met een afmeting van 50x50 cm. Naast deze sfeervolle kleur groen is het sierkussen verkrijgbaar in meerdere kleuren. Het sierkussen is ook verkrijgbaar in formaat 30x50 cm. Door haar eenvoud is sierkussen Chloe perfect te combineren met de andere sierkussens uit de collectie van Hoii. Sierkussen Chloé is een luxe unikleur kussen gemaakt van viscose velvet. De velvet stof heeft een glanzende uitstraling en geeft warmte aan ieder interieur. Het sierkussen heeft een rits aan de onderzijde.
Sierkussen inclusief kwalitatieve binnenvulling
Alle Hoii sierkussens worden in Nederland met de hand gevuld met een natuurlijke verenvulling. De verenvulling is gecertificeerd met het Global Recycled Standard keurmerk (GRS).
Geurbeleving: Romige amandelmelk met subtiele hints van tonkaboon, ceder en wilg.
De Ellipse heeft 50 branduren. Deze elipsvormige kaars met HEARTWICK® Flame geeft, door de houten lont, het knusse geluid van knisperend vuur. Dit exclusieve design creëert een brede, dansende vlam voor een unieke open haardsfeer in elke kamer.
Afmetingen:
11,5 cm breed
9 cm hoog
19,5 cm lang
mooie fleurige boeket geschikt voor een maat M vaas (35 cm hoog ).
Eventueel ook voor een kleinere vaas geschikt wat u dan wel moet doen is de takken buigen of knippen.
* exclusief vaas
kleuren wat in de boeket zit:
Blauw
okergeel(geel)
groen
rosé goud
bruinig
Theelicht houder Jadida is verkrijgbaar in twee maten S (9 x 9 cm ) en M ( 12 x 12 cm ) de kleur is Crème.
Jadida is van het merk Light & Living.
Bijzettafel Alfio bruin marmer+zwart Ø41x48+Ø49x53,5 cm
Een sfeervol setje! Deze tweedelige set theelichthouders hebben een luxe geribbeld glas. Het doorschijnende roze glas geeft een gezellig licht af. Na het opbranden van de vaste kaarsen kun je de houders opnieuw gebruiken voor je eigen waxinelichtjes.
Afmetingen: Ø7CM
kleur: Roze
Decoratieve vaas van glas. Met de hand gedecoreerd in Polen. Perfect voor middelgrote boeketten en het stylen van takken en andere decoraties. Perfect voor het decoreren van klassieke en moderne interieurs.
De vaas heeft een hoogte van 20 cm en een diameter van 20 cm
Prachtige moderne Ornament van Bob bijzondere dingen. Stijlvol ontwerp en een toevoeging in elk interieur.
Design: Modern
Variant: Wit
Afmeting: 26x8x38cm
Gewicht: 2222 gram
Herkomstland: India
Wat een eyecatcher is deze toffe windlicht in combinatie met de houder van goud.
de windlicht heeft de kleur topaz
afmetingen: L x B x H x D : 10 x 14.5 x 40 x 13.5 [cm]
De geur van WoodWick Black Peppercorn is een peperige mix van aardse kruiden omgeven door zoete amber en romige sandelhoutaroma's. Daarnaast geeft de houten lont een rustgevend knisperend geluid, alsof de haard aanstaat. Time to relax. Met deze WoodWick geurkaars geniet je ongeveer 20 branduren van een heerlijk geurende kaars, die alle zintuigen prikkelt. Topnoten: peperkorrel, kardemon en nootmuskaat Hartnoten: cederhout, elemi en koriander Basisnoten: amber, sandelhout en vetiver
Deze vazen hebben een prachtig spiegel effect, chic dus! Daarnaast een leuk bijkomend voordeel, zodra je langsloopt kan je nog snel even checken of je haar nog goed zit ;) Vazen heb je nooit genoeg. Deze Seim vaas van Vase The World moet echt een plekje in jouw verzameling hebben. Waarom? Omdat 'ie door zijn bolvorm een mooie klassieke look heeft en hij goed opvalt. Hij glanst al flink, maar met een bos bloemen erin shined 'ie!
Geef jou badkamer of keuken ook een luxe uitstraling met deze zeeppomp van Affekdesign. Doordat er nog een extra bakje voor zit kan je gemakkelijk een schuursponsje of een extra zeepje kwijt zonder dat je aanrecht of wasbak vies word.
· Luxe en elegante uitstraling
· Uniek zwart met goud marmer look
· Handig bakje voorop
· Gemakkelijk schoonmaken
Een mooie kleine tafelbrander is de Lily Glass 10cm. Deze ronde tafelhaard is geheel van glas, heeft een ronde lont van RVS, een reservoir van 250ml en een brandduur van 8 uur.
De tafelhaard brandt ook nog eens 100% veilig. De TenderFuel vloeistof brandt alleen op het lont en niet op andere materialen.
zie hier de instructie video voor het veilig bijvullen van de tafelhaard.