- Aanbieding!
- -20%

Gratis verzending vanaf 30 euro in heel Nederland en België.
Hoe gaaf zijn is deze set metale windlichten.
de maten zijn 11 , 13,5 , en 15 cm doorsnede.
Al onze betalingen geschieden onder een ssl certificaat.
Bestellingen die voor 16:00 worden geplaatst nog op dezelfde dag verzonden.
Het kan natuurlijk voorkomen dat u een bestelling retour wil sturen.
Hoe gaaf zijn is deze set metale windlichten.
de maten zijn 11 , 13,5 , en 15 cm doorsnede
Hoe mooi is deze set metale windlichten in de kleur antiek goud.
de maten zijn: Ø 12 x 15,5 cm, Ø 10,5 x 13,5 cm, Ø 9,5 x 1 cm
Met deze Standing Egg kaars- en waxinelichthouders geef je jouw interieur een stijlvolle touch! Het unieke design in combinatie met de mooie zinc kleur creëert een warm en elegant effect.
Afmetingen:15 x 9 x21 cm
De luxe geurstokjes cadeauset bevat:
• Chique grijs/blauwe glazen fles met zilveren ring
• Zwarte geurstokjes
• 400 ml geurolie Arabian Nights
De prachtige Jaguar windlichten is in 3 verschillende maten verkrijgbaar. leuk om samen bijvoorbeeld op tafel of op de kast te zetten.
Specificaties
Gewicht (kg) 0.439
Afmetingen:
small:
9x9x20cm
Medium: 9x9x25cm
Large: 9x9x30cm
Wasvoorschriften Afnemen met een vochtige doek
Afmetingen: Ø12.5 x H13 cm
Aantal: 2 Stuks
De glas collectie is mondgeblazen. Heuse ambacht dus. Daarom is elk product uniek en heeft een eigen karakter. Maak de vaas schoon met een droog en zacht doekje. Indien nodig, kunt u een beetje water toevoegen en voorzichtig poetsen, zonder te hard te wrijven. Droog de vaas daarna goed af. De vazen zijn niet geschikt voor de vaatwasser.
Breng een persoonlijke touch aan in huis met deze decoratieve ornamenten: het gaat om de kleine details!Ken je Ornament op voet Ø25x38 cm SASIM ant brons spiraal-mat zwart al? Even een korte introductie: De maten van dit product zijn 25 x 25 x 38 cm en is uitgevoerd in de kleur zwart. Dit gave item zou met haar afwerking van metaal erg goed staan in een functionele en moderne woonstijl. Fleur dat saaie hoekje in de ruimte op met wat woonaccessoires! Dit ornament wordt kant-en-klaar geleverd. Dit product heeft zijn charme te danken aan de onafgewerkte details. Ornament op voet Ø25x38 cm SASIM ant brons spiraal-mat zwart is een product uit de collectie van Light & Living.
Prachtige topaz windlicht/vaas.
deze kaarsenhouder kunt u op de stand zetten.
afmetingen:
Doorsnede van 27,5 cm
Hoogte van 35 cm
De Hurricane on stand is een echte bestseller. Hoe mooi in combinatie met 1 of meerdere maten.
De hurricane is van smoke glas heel sjiek dus en dat samen met een mat zwarte standaard love it.
* dit item is exclusief de kaars en steentjes die in de windlicht zitten. Wilt u hem compleet? hij staat er namelijk ook compleet op.
wilt u de kaars erbij? hier vindt u de link van de kaars Candle Lampyon Snow White
Vaas Cammi antiek brons is een mooie vaas. ander model dan de standaard vazen. de vaas is van het Nederlandse merk Light & Living.
de vaas is bijvoorbeeld zeker geschikt om in de vensterbank te zetten door zijn vorm.
de vaas is in 3 maten verkijgbaar.
Afmetingen:
Maat S: 15,5x7,5x18 cm
Maat M: 19x8x29 cm
Maat L: 23x9x40 cm
Wat is dit toch een beauty van een kussen is van het merk haans lifestyle.
Dit moderne champagne witte soft touch textiel kussen is perfect om een vleugje luxe toe te voegen aan de woonkamer, slaapkamer of keukenstoel. Combineer verschillende formaten en materialen in dezelfde kleurtonen voor het mooiste effect.
mooie fleurige boeket geschikt voor een maat M vaas (35 cm hoog ).
Eventueel ook voor een kleinere vaas geschikt wat u dan wel moet doen is de takken buigen of knippen.
* exclusief vaas
kleuren wat in de boeket zit:
Blauw
okergeel(geel)
groen
rosé goud
bruinig
Hanglamp Lekar: retro plafondlamp met 9 glazen lampenkappen. Speels designdetail: de glazen lampen hangen op verschillende hoogtes en de maat varieert. De grootste glazen lamp is 32 cm hoog en 22 cm in doorsnede. Leuke hanglamp Lekar valt onder functionele verlichting, maar voegt dankzij het minimalistische design met stijlvolle materialen veel sfeer toe aan je interieur. Het grijs-zwarte rookglas en langwerpige fittingen in brons maken van deze hanglamp een regelrechte blikvanger boven je eettafel of keukenbar. Staat de elegante, luxe uitstraling van de hanglamp jou wel aan? De lampen hangen aan verstelbaar zwart snoer. De totale hoogte van de lamp is 167,5 cm. In de fittingen passen E27-lichtbronnen van maximaal 40 watt.
De dienblad heeft een doorsnede van 30 cm en een hoogte van 1 cm.
* dit betreft 1 maat dienblad
De geur van WoodWick Black Peppercorn is een peperige mix van aardse kruiden omgeven door zoete amber en romige sandelhoutaroma's. Daarnaast geeft de houten lont een rustgevend knisperend geluid, alsof de haard aanstaat. Time to relax. Met deze WoodWick geurkaars geniet je ongeveer 20 branduren van een heerlijk geurende kaars, die alle zintuigen prikkelt. Topnoten: peperkorrel, kardemon en nootmuskaat Hartnoten: cederhout, elemi en koriander Basisnoten: amber, sandelhout en vetiver
Sierkussen Chloe Pumic stone heeft een afmeting van 50x50 cm. Door haar eenvoud is sierkussen Chloe perfect te combineren met de andere sierkussens uit de collectie van Hoii. Sierkussen Chloé is een luxe unikleur kussen gemaakt van viscose velvet. De velvet stof heeft een glanzende uitstraling en geeft warmte aan ieder interieur. Het sierkussen heeft een rits aan de onderzijde. Alle Hoii sierkussens worden in Nederland met de hand gevuld met een natuurlijke verenvulling. De verenvulling is gecertificeerd met het Global Recycled Standard keurmerk (GRS). De sierkussens van Hoii geven je een gevoel van thuiskomen
OH KERSTBOOM! Je huis heeft zoveel mogelijk kerstboomversiering nodig. We houden het graag stijlvol. Deze zwarte kerstboomfiguurtjes hebben een geometrische stijl en daarmee creëer je een modern 'kerstboombos'!
Belangrijke mogelijkheden:
- Gemaakt van keramiek
- Afmeting: 5x5x10cm
Stylingadvies: deze zwarte bomen zijn geweldig als je ze in verschillende hoogtes combineert.
Artic gold cheetah Small is een mondgeblazen vaas in de kleur goud met een diameter van 21 cm en een hoogte van 29 cm. De opening van de vaas is +/- 8,3 cm
Deze vazen zijn gemaakt van prachtig glaswerk van hoogwaardige kwaliteit, worden met de mond geblazen en hebben een geslepen rand. Doordat ze met de hand worden gemaakt, kan een belletje of streep in het glas voorkomen. Deze kleine imperfecties benadrukken het vakmanschap. Het glaswerk heeft een bijzonder hoge levensduur doordat de beste grondsoorten en materialen worden gebruikt.
Artic gold is een mooie vaas die perfect in ieder interieur past. Bijzonder om cadeau te geven of om jezelf te trakteren!
De Ultransmit Aroma Diffuser is zeer geschikt voor het verdampen van essentiële oliën. Het water in de Aroma Diffuser wordt door middel van trillingen met een hoge frequentie omgezet in stoom, waardoor een koude verneveling ontstaat. De Aroma Diffuser is hierdoor uitstekend geschikt om in huis, kantoor-, salon- en praktijkruimte te gebruiken. De Aroma Diffuser FINN is voorzien van een mooi glazen kap met verschillende soorten zwarte tinten er in verwerkt zijn. De Aroma Diffuser heeft een fraaie verlichting. De kleuren van de verlichting lopen op een rustgevende manier in elkaar over, maar kan ook op één kleur vastgezet of helemaal uitgezet worden.