- Aanbieding!
- -65%

Gratis verzending vanaf 30 euro in heel Nederland en België.
HET BEGINT VEEL ALS KERST TE LIJKEN! Hier presenteren we het kerstgevoel gevangen in een stralend ledlicht. De vorm van deze witte kerstboom led-verlichting ziet eruit als een kaars en is zeer elegant. Deze witte kerstboomlamp is gemaakt van keramiek en zal een prachtig licht geven in ons interieur.
Belangrijke mogelijkheden:
- Gemaakt van dolomiet
- LR 44 Batterijen nodig
- Batterijen niet inbegrepen
- Afmeting: 8x8x20 cm
Stylingadvies: plaats deze witte kerstboom ledlamp alleen of in een groep met andere kerstbomen met verschillende hoogtes
: 107 |
Al onze betalingen geschieden onder een ssl certificaat.
Bestellingen die voor 16:00 worden geplaatst nog op dezelfde dag verzonden.
Het kan natuurlijk voorkomen dat u een bestelling retour wil sturen.
HET BEGINT VEEL ALS KERST TE LIJKEN! Hier presenteren we het kerstgevoel gevangen in een stralend ledlicht. De vorm van deze witte kerstboom led-verlichting ziet eruit als een kaars en is zeer elegant. Deze witte kerstboomlamp is gemaakt van keramiek en zal een prachtig licht geven in ons interieur.
Belangrijke mogelijkheden:
- Gemaakt van dolomiet
- LR 44 Batterijen nodig
- Batterijen niet inbegrepen
- Afmeting: 8x8x20 cm
Stylingadvies: plaats deze witte kerstboom ledlamp alleen of in een groep met andere kerstbomen met verschillende hoogtes
Sierkussen Merry Christmas geeft jouw interieur een feestelijke look. Het kussen heeft een formaat van 30x50 cm en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Perfect om cadeau te geven, maar ook heel erg leuk om lekker zelf te houden.
Sierkussen inclusief kwalitatief binnenkussen
Dit sierkussen wordt in Nederland met de hand gevuld met een kwalitatief polyester vulkussen.
OH KERSTBOOM! Je huis heeft zoveel mogelijk kerstboomversiering nodig. We houden het graag stijlvol. Deze gouden kerstboom beeldjes zien eruit als kaarsen en hebben een zeer elegante stijl en daarmee creëer je een 'kerstboombos' met gouden schittering!
Belangrijke mogelijkheden:
- Gemaakt van keramiek
- Afmeting: 8 x 8 x 20 cm
Ervaar met de WoodWick Ellipse kaarsen het gezellige comfort van een gloeiend haardvuur overal in je huis. Het rustgevende geknetter en de lange, dansende vlam van de gepatenteerde houten lont met Hearthwick Flame laten je dierbare herinneringen herbeleven of nieuwe maken in een warme, comfortabele sfeer. De Woodwick Kaars Fireside Ellipse heeft maar liefst 50 branduren.
Zoete melk gemixt met exotische kruiden met bloemige noten, dat omschrijft de geur van WoodWick Golden Milk. Daarnaast geeft de houten lont een rustgevend knisperend geluid, alsof de haard aanstaat. Time to relax. Met deze WoodWick geurkaars geniet je ongeveer 90 branduren van een heerlijk geurende kaars, die alle zintuigen prikkelt. Topnoten: saffraan, komijn en kurkuma Hartnoten: tuberoos, frangipani en gardenia Basisnoten: vanille, room en melk
Het gebruik van ornamenten, maken je huis tot een thuis!Ornament op voet Ø35x56 cm LASIM mat lood spiraal is echt een aanrader!De afmetingen van dit product zijn 35 x 35 x 56 cm en is uitgevoerd in de kleur zwart. Dit gave item zou met haar afwerking van metaal erg goed staan in een functionele en moderne woonstijl. Fleur dat saaie hoekje in de ruimte op met wat accessoires!
Ornament charred is gemaakt van mangohout. Door de zwarte kleur en de vorm geeft dit een stoere maar huiselijke sfeer.
Charred mango wood black s heeft een hoogte van 43 cm , lengte van 30 cm en een diepte van 10 cm.
wist u dat de Charred mango wood black in 2 maten verkrijgbaar is.
krachtige manier om de ruimtes in je huis
te zuiveren en te parfumeren.
Deze hoeven daarom niet gedurende langere
tijd te worden gebruikt.
Voor een optimale balans tussen geur in de ruimte
en gebruik, raden wij aan om je fragrance lamp
ongeveer 20-25 minuten per keer te laten branden
(een kamer van gemiddelde grootte is ongeveer 20 m2,
dus dit komt overeen met ongeveer 1 minuut per m3).
Je zult merken dat de geur in feite enkele uren daarna
nog in de lucht blijft hangen.
Deze schitterende vloerlampen hebben een standaard van drie goudkleurige poten waarop een glazen kap is gemonteerd. Deze kap is half transparant en half goudkleurig. Door deze combinatie wordt het licht naar het plafond helder geprojecteerd terwijl het naar de zijkanten een warm licht verspreidt. Ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Specificaties:
Zonsondergang in het paradijs ... rijke kokosnoot, cederhout en eilandbloesems beloven een avond van luxe rust.
Top: Fruitige Ananas, Kokosnoot.
Midden: Kokosbloesem.
Basis: poederachtige noten, houtachtige noten, musk.
Brand 4-6 uur elk.
Met deze Standing Egg kaars- en waxinelichthouders geef je jouw interieur een stijlvolle touch! Het unieke design in combinatie met de mooie zinc kleur creëert een warm en elegant effect.
Afmetingen: 25 x 15 x 38 cm
Geurbeleving: Romige amandelmelk met subtiele hints van tonkaboon, ceder en wilg.
De Ellipse heeft 50 branduren. Deze elipsvormige kaars met HEARTWICK® Flame geeft, door de houten lont, het knusse geluid van knisperend vuur. Dit exclusieve design creëert een brede, dansende vlam voor een unieke open haardsfeer in elke kamer.
Afmetingen:
11,5 cm breed
9 cm hoog
19,5 cm lang
Woodwick Cashmere heeft een geur van een verrukkelijke combinatie van geurnoten, waaronder Sandalhout, Tonkaboon en peer. De woodwick kaars large heeft 130 branduren.
Een verrassende combinatie van geurnoten van onder andere sandelhout, tonkaboon, kweepeer en kasjmier zorgen voor een ongekend warme en luxe geursensatie. de kaars heeft een brandtijd van 20 uur
3
Stompkaars klein
Ø 6 x 8 cm zwart metallic
*let op de kaars betreft geen geurkaars
windlicht serre is een mooie luxe windlicht u kan hem zo neer zetten op tafel of op een dienblad maar natuurlijk ook met de Stand Tower Raw Metal Black Rond
dan straalt die nog meer luxe uit.
afmetingen: L x W x H x D : 13.5 x 13.5 x 21 x 13.5
De usika vaas is de perfecte vaas voor op tafel of op uw kast vanwege z'n leuke vorm en formaat.
Usika is verkrijgbaar in 3 verschillende maten.
Nachtkastje Stijn heeft een industriële uitstraling en vormt een geweldige aanvulling op je slaapkamer. Dit nachtkastje is gemaakt van staal, met een blad van massief mangohout. Dit nachtkastje heeft 1 lade, die voldoende ruimte bieden om tijdschriften, boeken en andere kleine voorwerpen binnen handbereik te houden. Het product is al gemonteerd.
Lengte | 35 cm |
Breedte | 40 cm |
Hoogte | 55 cm |